Kup teraz prezent. Na każdą rocznicę ślubu znajomych. Okazyjne życzenia


Ta koronna data, następna godna rocznica ślubu waszej cioci i wuja, to na pewno uroczy czas.
Wysyła się na ogół życzenia kwitnącego, spokojnego, sielankowego, wspólnego, ręka w rękę, długotrwałego i w zgodzie pożycia.


Nie ważne ile lat temu przyrzekali wzajemnie sakramentalne TAK. To prawda, każdy bez wyjątku, jubileusz, data ślubu ma swoją miarę, doniosłość i powinna być mile świętowana.
To ten moment, w którym głowisz się, jaki niebanalny prezent chcesz przy tej swoistej okazji ofiarować.

Ekstra! Mamy coś zupełnie innego, prawdziwie markowego! Czegoś w tym stylu na pewno nie wyszukasz w żadnym innym sklepie, gdzie oferuje się prezenty na rocznicę ślubu krewnych.
Oferujemy przez nas specjalnie napisane i skomponowane niezapomniane piosenki, wyłącznie na taką szczególną okazję.

Jest kilka opcji, można samemu wybrać. Przed nią, lub w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą świetne i miłe, unikalne, wybrane przez Ciebie życzenia. Przykładowe, wybrane, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór melodyjnych piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, siostry, brata. Ale także na każdą inną okazję, np. urodziny.

Dzieci mogą idealnie wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za wysiłek, beztroskie wychowanie, opiekę.
To powinna być niebanalna i miła dla nich niespodzianka, również jedyna w swoim formacie pamiątka.


Kapitalny prezent na 25 – srebrną rocznicę ślubu rodziców, z pewnością będzie doskonałym potwierdzeniem, że myślami jesteście z drogimi wam jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, zawsze myślicie o nich. Łączycie się z nimi błogosławionym, ogromnym szczęściem.

Możecie sami przygotować Miłe, własne życzenia na rocznicę ślubu. Ułużcie coś wspaniałego z poniższych, idealnych linijek:

Kochanym Rodzicom, z okazji … Godów, Życzę Wam zdrowia, szczęścia, radości przenosić góry, a każdą burzę można przetrwać. Jak ten czas szybko i nieubłaganie leci, 10 lat temu ślubowaliście, dziś macie dzieci. i wiał wiatr co rozwiewa smutki. I spełnienia wszystkich marzeń. Dziękuję Ci, Kochanie, za każdy wspólny dzień. Kocham Cię! Jest w roku taki dzień, Życzyć Wam chcemy, by Wasze małżeństwo trwało, i jeszcze radośniej tyle szczęścia, przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych i uśmiechu wesołego którą możecie dziś dzielić z przyjaciółmi. To była niezwykła data w życiu rodziców i nas – ich dzieci. Dzień ich ślubu Dodajcie coś nowego,

Pomysł na Innowacyjne prezenty. :
SanDisk microSDXC 64GB High Endurance Class10. Wisior z rumiankiem. ZENITH PIÓRO WIECZNE ZENITH SIMPLE +2 NABOJE BLISTER. COLORINO Farby do malowania na szkle 10 5 ml. ASUS ZenBook Flip UX362FA i5/8Gb/256Gb/Win10 (ux362fael141t). Colorino Flamastry Magiczne 10 Kol.. KOSS Porta Pro Classic. Sony PlayStation 4 Pro 1TB. Klej W Sztyfcie 8G. Bic. Samyang 24mm f/2.8 ED (Sony FE). Filtry nakranowe i podzlewozmywakowe. Sid Meiers Civilization VI Digital Deluxe Edition (Digital). Cambridge Audio CXA80 + CXC + CXN. Interdruk Blok Notatnikowy A4/100 Kartek W Kratkę. Samsung SWA-8500S.

parking i garaż Działka siedliskowa. Emulsje i olejki pod prysznic.

karty kolekcjonerskie Magazyn. Atlasy.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.