Możesz mile zaskoczyć, rewelacyjny prezent na urodziny, imieniny znajomego, rocznicę ślubu rodziców.


Tylko u nas taki prezent. Na każdą okazję. Słodkie, czytane życzenia urodzin i piosenka na tę okazję z imieniem solenizantki, solenizanta, jubilatki, jubilata, jubilatów. Profesjonalne nagranie, plik MP3owe

Awangardowe prezenty. Na 8 – blaszaną rocznicę ślubu kuzyna. Świetne życzenia

Nieraz masz nielichy problem, co wyszukać i dać np. na urodziny koleżanki.
Tu odkryłeś jedyne w swoim rodzaju. Oferujemy wspaniałe souveniry z okazji urodzin.
Różne promocje oferują sporo rozwiązań, patentów na zaskakującą, urodzinową niespodziankę.
Nasze pomysły są naprawdę nieziemskie.

Z pewnością każde urodziny powinny być bajkowe, chciałoby się dać w prezencie coś świetnego i wybornego.
Doniosłe poza tym są również wasze życzenia na aktualne urodziny. To test twórczej wyobraźni. Powinny być wyjątkowe i sprawiły dużo radosnej euforii.

W naszej wyszukanej ofercie znajdziesz porywające piosenki, które mają w treści wybrane imię jubilatki, np. matki.
Przed piosenką, lub w trakcie utworu, nagrywamy niezwykłe życzenia, które są czytane przez lektora.

Doskonały prezent na 18-stkę siostry
Każde osiemnaste urodziny, to zapewne szczególny dzień w życiu każdego człowieka.
To otwieranie drzwi do świata dorosłych, to prawna dojrzałość i wszystko co się z tym w życiu splata.
To także jedyna w swoim rodzaju okazja do podarowania
perfekcyjnego prezentu, do zorganizowania przyjacielskiej imprezy.
Trafić można w sklepach internetowych mnóstwo ciekawych pomysłów na fantastyczny prezent np. na 18-stkę siostry.

Nasz niebanalny patent, nasza propozycja jest całkiem odmienna. Dzięki nam możesz dać w prezencie jubilatce, jubilatowi piosenkę, w której usłyszy swoje imię.
Słowa naszej autorskiej piosenki mówią właśnie o tym koronnym, historycznym dniu. W słowach jest wybrane imię i świetne życzenia czytane przez lektora.
Ten przełomowy dzień, kolejna w czasie rocznica ślubu waszych ukochanych krewnych, to ewidentnie nieprzeciętny czas.
Wysyła się na ogół życzenia przecudownego, idyllicznego, beztroskiego, przy sobie, ręka w rękę, długotrwałego, harmonijnego i w zgodzie pożycia.
Niewiele znaczące to chyba, jak dawno temu wypowiadali sakramentalne, ślubne TAK. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, raczej każda rocznica ślubu ma duże znaczenie, rangę i powinna być cudownie uczczona.
To jest data, czas, w którym medytujesz, jaki perfekcyjny prezent chcesz przy tej rewelacyjnej okazji ofiarować.

Mamy tu coś oryginalnego, prawdziwie genialnego! Czegoś z takim polotem na pewno nie trafisz w żadnym innym sklepie z ofertą prezentów na rocznicę ślubu.
Polecamy przez nas specjalnie napisane i skomponowane ciekawe piosenki, wyłącznie na tę niebywałą, wyjątkową okazję.

Jest kilka wariantów, można samemu wybrać. Przed nią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą świetne i miłe, fantastyczne, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, te najbardziej pasujące, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy duży wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, przyjaciół. Ale także na każdą inną okazję, np. dla żony.

Dzieci, przy takiej sposobnej okazji i rocznicy, mogą oryginalnie wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za ciężki, ale wspaniały trud, wychowanie, opiekę.
To może być miła i zaskakująca dla nich niespodzianka, także znakomita pamiątka.

Udany prezent na 20 – porcelanową rocznicę ślubu przyjaciół, niewątpliwie musi być doskonałym dowodem, że myślami i sercem jesteście z kochanymi jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, pamiętacie o nich. Łączycie się z nimi błogosławioną, wielką radością.
Możecie tutaj sami ułożyć rekomendowane, własne życzenia na rocznicę ślubu. Zaaranżujcie coś fajnego z tych poniżej, wybranych akapitów:

Wy wiedzieliście, że to po grób. Z Rubinowych Godów cieszymy się z Wami Cnota niech zdobi mieszkania próg Jesteś moja miłością… Radości, ale do zniesienia! Niech życie słodko płynie, Jesteście przykładem małżeństwa trwałego, Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów. Bo pogadać i przytulić jestem gotowa. Życzymy Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie zgasł, a Wasze małżeństwo było wzorem dla innych. promyk słonka na błękicie, Dziękuję Ci za te … lat małżeństwa! życzę Wam szczęścia i pomyślności, realizacji planów, nowych marzeń Niech Was radość nie ominie.

miła niespodzianka dla jubilatki
Pomysł na Wyjątkowe prezenty :
Dron Syma X8HW złoty. Astra Długopis Zenith Pixel 4 Sztuki Mix Kolorów. Herlitz Zeszyt A4/96K Kratka Oprawa Twarda Her Blocking Color. Creative Soundbar Stage 2.1. Project CARS 2 Edycja Kolekcjonerska (Gra PC)Gry PC. Pavos Charms Gwiazda. FujiFilm Colorfilm Instax mini Glossy. Dark Souls III (Gra PC)Gry PC. Kiano SlimNote mini 10.1. Koh-I-Noor Kredki Progresso Magic 24 Kolory 8744. Dron Overmax X-Bee Drone 7.1. Antra Notes A5 Kropki Romantyzm. Sony MDR-ZX220BTB. Koh-I-Nor Koh-I-Noor Kredki Omega Jumbo 24 Kol. Overmax X-Bee 2.5.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.