Najwyższej jakości kleje do drewna. Zaufana hurtownia. Korzystna propozycja dla rzemieślników


Na naszym rynku działamy od wielu lat, wciąż powiększamy naszą ofertę.

Wykorzystując internet do hurtowej sprzedaży możemy pomóc wymagającym klientom, z każdego, nawet najdalej położonego miasta.
Nasi nabywcy, to głównie ludzie, którzy zajmują się renowacją starych mebli, tapicerzy, rzemieślnicy, osoby, które tworzą własne, doskonałe pomysły.


Jedynie dzięki naszym tkaninom obiciowym można wybornie odnowić swoje stare meble, dodać im genialnego charakteru.

Nasza firma Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin obiciowych, tapicerskich, w różnych wzorach i kolorach. W naszej bogatej ofercie również: Akcesoria meblowe.
Dbamy o bardzo bogaty, ciekawy wybór, zarówno kolorystyczny, cenowy i ciekawe wzory.

Każda firma, która zajmuje się zawodowo tapicerką i obiciami mebli poszukuje dobrego serwisu hurtowego wysokiej jakości, w celnej cenie tkanin, materiałów obiciowych, klejów, akcesorii.

Nasza hurtownia, to idealny wybór.

W naszej bogatej ofercie również hurtowa sprzedaż mebli. Np. jakościowo dobre i tanie materace i łóżka.

Jeżeli szukasz produktów najlepszej jakości, my takie mamy wraz z poszukiwaną gamą kolorów i najrozmaitszych wzorów.
Tkaniny obiciowe w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, także jednobarwne, lecz z oryginalną fakturą – z pewnością każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej hurtowni materiałów tapicerskich idealnie dopasowaną do swoich wymogów tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Proszowice Łęczna Głowno Raciąż Żukowo Sulechów Trzciel Dobre Miasto Resko Mordy Grodzisk Mazowiecki Leszno Śmigiel Czersk Rogoźno

I każdego innego miasta…

Komplet chłopięcy Vintage Wyprzedaż letnia łóżka Sukienka Opaska Na Głowę Wyprzedaż. Dla niemowląt Body Aslan Nakładki plastikowe.

żaglówki Magazyn. Dmuchane sex lalki.

OGŁOSZENIA PRASOWE(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.