Niebanalny prezent. Na 25 – srebrną rocznicę ślubu mamy i taty. Jedyne w swoim rodzaju życzenia


Ten dzień, kolejna w czasie rocznica ślubu twojego kochanego brata, to bez wątpliwości uroczy czas.
Składamy zawsze życzenia urokliwego, spokojnego, namiętnego, wspólnego, ręka w rękę, długotrwałego, harmonijnego i w zgodzie pożycia.


Nieistotne przypuszczalnie, jak dawno temu mówili nawzajem sakramentalne, tradycyjne TAK. To wiadome i oczywiste, raczej każda rocznica ślubu ma swój prestiż, rangę i powinna być w niezapomniny sposób świętowana.
Masz dylemat, łamiesz się w myślach, jaki polecany prezent chcesz przy tej niecodziennej okazji podarować.

Tu znajdziesz coś zupełnie innego, rzeczywiście znakomitego! Czegoś z takim smakiem, to oczywiste, nie wyszukasz w innej ofercie, gdzie oferuje się prezenty na rocznicę ślubu brata lub siostry.
Polecamy, nasze autorskie, pomysłowe, niebanalne piosenki, jedynie na taką nadzyczajną, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. rodziców.

Jest kilka opcji, można wybrać. Przed nią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą wybrane przez Ciebie życzenia, które nagra lektor. Można wybrać, jest ich dużo, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, znajomych. Ale także na każdą inną okazję, np. osiemnaste urodziny.

Dzieci, przy takiej okazji, mogą oryginalnie podziękować rodzicom, za ich wieloletni wysiłek, wychowanie, matkowanie i ojcostwo.
To może być genialna i cudowna dla nich niespodzianka, plus super pamiątka.


Oryginalny prezent na 60 – diamentową rocznicę ślubu matki i ojca, na pewno winien być wspaniałym świadectwem, że myślami jesteście z drogimi wam jubilatami, pamiętacie o nich. Łączycie się z nimi błogosławioną, wielką radością.

Możecie sami kreować zabawne, własne życzenia na rocznicę ślubu. Poukładajcie sobie coś niepowtarzalnego z tych poniżej, hasłowych akapitów:

Bardzo wielkiego tortu, świeczek zapalonych, Z głębi serca Tobie życzę. By się nie poddać, miłości potrzeba było do tego. szczęśliwie wytrwali wsparcia i uśmiechu na co dzień, Tak więc życzę Wam wyciszenia w sercu, Nadziei, która nie gaśnie, kiedy marzenia wydają się zbyt dalekie. Byście kolejne lata w małżeństwie wytrwali Drżą sąsiedzi już z obawy, Wiec z okazji tego dnia Posłuchajcie czego Wam życzę ja: Podróżą każda miłość jest”. Dlatego Wam, Drodzy Jubilaci, życzymy szczęśliwej podróży do kolejnych jubileuszy. którą wybraliście w wędrówce życia Co przeżyliście, co czujecie, tylko Wy wiecie. modlą się wdzięczne dzieci!

Pomysł na Innowacyjny prezent. :
Tommy Hilfiger Bracelet. Astra Glina Samoutwardzalna 460G Terakota. ASUS VivoBook 15 X509FA 15,6. Wsip Zeszyt Do Nauki Pisania W Jednej Linii. MILAN Kredki ołówkowe sześciokątne 24 kolory. Bez brodzika. Długopis Stylus Z Rysikiem Do Ekranów Dotykowych. Plague Inc Evolved (Digital). Dan-Mark Brulion A5 96 Kartek W Linie Pingwiny. Maped Kredki Colorpeps Animal 24 Kolory. Koh-I-Nor Koh-I-Noor Kredki Omega Jumbo 24 Kol. Battlefield 1 (Digital). DJI SPARK PART3 Intelligent Flight Battery 1480mAh. xHP 17 17,3. Samyang AF 45mm 1.8 FE (Sony E).(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.