Niekonwencjonalne prezenty. Na 12 – jedwabną rocznicę ślubu matki i ojca. Fenomenalne życzenia


Ta istotna data, następna godna uczczenia rocznica ślubu waszych znajomych, to na pewno cudny czas.
Składamy z zasady życzenia urzekającego, promiennego, zgodnego, wspólnego, ręka w rękę, długiego pożycia.


Błahe przypuszczalnie, jak dawno temu obiecali sobie nawzajem sakramentalne TAK. Każda bez wyjątku, rocznica ślubu ma duże znaczenie i powinna być przez bliskich, krewnych uczczona.
To ten moment, w którym dumasz głęboko, jaki rekomendowany prezent chcesz przy tej szczególnej okazji, rocznicy, podarować.

Proponujemy coś wyjątkowego, prawdziwie oczekiwanego! Czegoś z takim polotem bezdyskusyjnie nie wyszukasz w innym sklepie z prezentami na rocznicę ślubu znajomych.
Polecamy autorskie, znakomite piosenki, specjalnie na tę wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu.

Przed melodią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą fajne, niebanalne, wybrane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, najlepsze, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór super piosenek na rocznicę ślubu rodziców, znajomych. Ale także na każdą inną okazję, np. dla żony.

Dzieci, przy takiej sposobnej okazji i rocznicy, mogą wspaniale podziękować rodzicom, za ciężki, ale wspaniały trud, dobre wychowanie, starania.
To powinna być rewelacyjna i miła dla nich niespodzianka, dodatkowo super pamiątka.


Niestereotypowy prezent na 55 – szmaragdową rocznicę ślubu siostry, z pewnością winien być genialnym potwierdzeniem, że myślami jesteście z najdroższymi jubilatami, troszczycie się o nich. Wiążecie się z nimi wielką radością.

Możecie, korzystając z tej strony, sami utworzyć znakomite, własne życzenia na rocznicę ślubu. Poukładajcie sobie coś pięknego z poniższych, wyszukanych wierszy:

Bóg Wam pomyślność splata! jak tylko miłym być może ten Dzień bez konfliktów, bez trudności i bez złości. Minęło tyle lat, a ja kocham Cię jeszcze bardziej. Jakie złożyć Wam życzenia by warte były Waszego westchnienia, W radości i w potrzebie, To już 45 lat, gdy ze sobą wspólnie żyjecie, w lotto milionów wygrania W dniu Waszej rocznicy ślubu posyłam życzenia, Jak zachować się uczyły lecz po burzy Bóg się godzić nakazywał. te lata wspominali. sobie miłość, która trwa na dobre i na złe. kolorowy, bajkowy świat. Nic Wam nie potrzeba, poza własną bliskością,

Pomysł na Niesłychane prezenty. :
Smartfon Xiaomi AMAZFIT Bip. Panasonic akumulatorki Eneloop R6 AA 2000mAh BK-3MCCE/8LE (sliding pack) 8szt. Dell Vostro 3481. Nintendo SWITCH Neon Red & Blue Joy-Con. Football Manager 2019 (Digital). Bransoleta Z Kolormi Kamieniami. YONGNUO Wyzwalacz radiowy -YN-622N-TX LCD. Call of Duty: Black Ops 2 (Digital). Smartfon Motorola Moto E6 Plus 4/64GB Grafitowy. Sandisk microSDXC 64GB Extreme A2 V30 UHS-I U3 Class10. Zeszyt Z Powiększoną Liniaturą. Nintendo 2DS różowa. Huawei MateBook X Pro 13,9. Assassin’s Creed Odyssey – Season Pass (Digital). Oxford Zeszyt A5/60K Gładki Touch (5Szt).(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.