Tanie kleje do drewna. Hurtownia. Godna polecenia oferta dla producentów mebli


Na rodzimym rynku działamy od wielu lat, wciąż wzbogacamy naszą branżową ofertę.

Korzystając z internetu do hurtowej sprzedaży możemy biznesowo do zorientowanych w tej branży klientów, z terenu całego kraju.
Nasi potencjalni klienci, to zwykle renowatorzy starych mebli, tapicerzy, fachowcy, rzemieślnicy, ludzie którzy tworzą wymyślone przez siebie, genialne koncepcje.


Jedynie dzięki naszym kapitalnym tkaninom obiciowym można pięknie odnowić swoje podniszczone meble, dodać im przedniego charakteru.

Firma Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin, różne wzory i kolory. W naszej branżowej ofercie także: kanapy, wersalki.
Dbamy o bardzo bogaty, ciekawy wybór, zarówno kolorystyczny, cenowy i unikalne wzory.

Zazwyczaj każdy rzemieślnik, który zajmuje się zawodowo tapicerką i obiciami mebli poszukuje polecanego sklepu hurtowego najwyższej jakości, w dobrej cenie tkanin, materiałów obiciowych.

Nasza hurtownia Almitex, Kępno, to możliwie najlepszy wybór.

W naszej ofercie również hurtowa sprzedaż tanich, jakościowo najlepszych mebli. Np. jakościowo dobre i tanie materace i łóżka.

Wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości wraz z poszukiwaną gamą kolorów i wspaniałych wzorów.
Oferujemy do wyboru tkaniny obiciowe i tapicerskie w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, jednokolorowe ale oryginalnie fakturowane – każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej hurtowni materiałów tapicerskich wzorowo dobraną do swoich oczekiwań tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Limanowa Sędziszów Małopolski Choszczno Końskie Piwniczna-Zdrój Szczawnica Mordy Siemianowice Śląskie Olesno Giżycko Zduńska Wola Pyzdry Police Golina Trzemeszno

I każdego innego miasta…

Śpiochy Stars czapeczka. Dla dzieci Nogi do mebli. Metalowe nogi do mebli. Bluza dresowa z kapturem spodnie. Dla niemowląt Body Aslan. Dla dzieci

quady, atv i inne Mieszkanie. Piłki do ćwiczeń.

OGŁOSZENIA PRASOWE(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.