Znakomita jakość, w niskich cenach nogi do mebli. Pewna hurtownia. Godna polecenia propozycja dla tapicerów


Na naszym rynku działamy od wielu lat, wciąż powiększamy naszą branżową ofertę.

Prowadząc sprzedaż hurtową, internetową, możemy pomóc zorientowanym w tej branży klientom, z każdego miasta.
Nasi kontrahenci, to głównie renowatorzy mebli, tapicerzy, rzemieślnicy, ludzie którzy tworzą własne, idealne koncepcje.


Tylko dzięki naszym wyjątkowym tkaninom obiciowym można po mistrzowsku odnowić swoje podniszczone meble, nadać im nowego charakteru.

Nasza hurtownia Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin tapicerskich, w różnych wzorach i kolorach. W naszej ofercie również: kanapy, wersalki.
Hurtownia dba o szeroki wybór, zarówno kolorystyczny, cenowy i ciekawe wzornictwo.

To pewne, każdy rzemieślnik, który zajmuje się zawodowo tapicerką meblową poszukuje najlepszego sklepu hurtowego wysokiej jakości, w okazyjnej cenie tkanin, materiałów obiciowych, akcesorii meblowych.

Nasza hurtownia Almitex, Kępno, to genialny wybór.

W naszej ofercie również hurtowa sprzedaż mebli. Np. w różnych wzorach wersalki, kanapy, sofy.

Wszystkie nasze produkty, to najwyższa jakość wraz z szeroką gamą kolorów i wspaniałych wzorów.
W naszym sklepie do wyboru tkaniny obiciowe w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, także jednobarwne, lecz z oryginalną fakturą – z pewnością każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej hurtowni materiałów tapicerskich wzorowo dobraną do swoich potrzeb tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Bełchatów Oborniki Leśnica Skarżysko-Kamienna Sułkowice Bobowa Włocławek Jordanów Boguszów-Gorce Pruchnik Rymanów Szamocin Dębno Łomianki Obrzycko

I każdego innego miasta…

Body Miś Kapitan z długim rękawem. Dla niemowląt Chemia do mebli. dla tapicerów Spodnie dresowe. Dla dzieci Sukienka letnia

pielęgnacja i uroda Magazyn. Książki Gra o Tron.

OGŁOSZENIA PRASOWE(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.