Znakomita jakość, w niskich cenach tkaniny, materiały obiciowe. Pewna hurtownia. Zalecana propozycja dla tapicerów


Firma Almitex działa już od wielu lat, wciąż wzbogacamy naszą ofertę.

Prowadząc sprzedaż internetową możemy pomóc zorientowanym w tej branży klientom, z każdego miasta.
Nasi klienci, to głównie ludzie, którzy zajmują się renowacją starych mebli, tapicerzy, fachowcy, rzemieślnicy, osoby, które tworzą wymyślone przez siebie, fenomenalne scenariusze.


Jedynie dzięki naszym świetnym tkaninom obiciowym można kapitalnie odnowić swoje meble, zaszczepić im genialnego charakteru.

Firma Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin, różne wzory i kolory. W naszej uniwersalnej ofercie także: Materace, łóżka.
Dbamy o bardzo szeroki wybór, zarówno kolorystyczny, cenowy i ciekawe wzory.

To pewne, każda firma, która zajmuje się zawodowo tapicerką i obiciami mebli poszukuje sprawdzonego serwisu hurtowego najwyższej jakości, w przystępnej cenie tkanin, materiałów obiciowych, akcesorii meblowych.

Nasza hurtownia, to najlepszy wybór.

W naszej różnorodnej ofercie również hurtowa sprzedaż tanich, nowoczesnych mebli. Np. dopasowane do każdego wnętrza tanie materace i łóżka.

Oferowane przez nas produkty wykazują najwyższą jakość wraz z poszukiwaną gamą kolorów i najrozmaitszych wzorów.
W naszym sklepie do wyboru tkaniny obiciowe i tapicerskie w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, także jednokolorowe, lecz z oryginalną fakturą – każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej hurtowni materiałów tapicerskich idealnie dopasowaną do swoich projektów tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Zalewo Polkowice Pilica Zagórz Rymanów Polkowice Bytom Gogolin Skierniewice Miłosław Wojnicz Milicz Miechów Pniewy Ostrów Lubelski

I każdego innego miasta…

Komplet chłopięcy Body z długim rękawkiem. Dla niemowląt meble Nakładka plastikowa. Hurtownia materiałów obiciowych.

działki Lokal użytkowy. Pan Tadeusz, Adam Mickiewicz.

OGŁOSZENIA PRASOWE(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.